Jesteś tutaj: Strona główna » Produkty » Pulsatory led wczesnego ostrzegania EN12352


Pulsatory led wczesnego ostrzegania EN12352

Bądź widoczny z daleka – sięgnij po nasze niezawodne rozwiązania. Proponujemy lampy wczesnego ostrzegania dostępne w dwóch rozmiarach: o średnicy 20 i 30 cm. Oświetlenie zaopatrzone zostało w zaawansowaną soczewkę LED, która zachowuje wysoką efektowność świetlną, nawet przy niskim poborze prądu. Dzięki temu są doskonale widoczne nie tylko na budowie czy podczas robót drogowych, ale także każdym miejscu niebezpiecznym, które należy odpowiednio oznakować. Oferowane przez nas lampy ostrzegawcze LED spełniają wymagania normy EN 12352.

Ponadto każda lampa wczesnego ostrzegania posiada wbudowany tryb oświetlenia. Istnieje również możliwość synchronizacji lamp LED tak, aby migały razem lub naprzemiennie.

Oferowane przez nas rozwiązania wyróżniają się ze względu na niezależny układ elektroniczny, dzięki któremu nie trzeba obawiać się ryzyka, że cały zestaw oświetleniowy przestanie nagle działać. Dzięki temu doskonale nadają się do stosowania na przykład przy tablicach zamykających U-26a oraz innych rozwiązań stosowanych na budowie.