Jesteś tutaj: Strona główna » Produkty » Generatory dźwięku i głośniki


Generatory dźwięku i głośniki

Nagłośnienie używane przez pojazdy straży pożarnej, policji, pogotowia ratunkowego i inne.

Aktualnie posiadamy w swojej ofercie dwa rodzaje głośników, GP-200W i GP-150W, oraz dwa rodzaje generatorów STBS-150W i STBS-300W. 

Generator STBS-150W i STBS-300W to urządzenie przeznaczone do pojazdów specjalnych , które muszą w swojej pracy wykorzystać sygnały dzwiękowe oraz świetlne. Oferowane przez Nas urządzenia generują 4 zmienne tony, posiadają także 2 dodatkowe klaksony monualne i 2 kanały dla świateł ostrzegawczych, 3 kanały dla świateł dodatkowych. Generatory pracują w trybie dziennym i nocnym. Istnieje możliwość podłączenia radjostacji, tak aby wiadomości były wygłaszane przez głośnik. 

Sterowanie urządzeniem odbywa się przez manipulator, który posiada też opcję mikrofonu, co pozwala na przekazywanie komunikatów głosowych. Dostępny jest na napięcie 12V i 24V. Wykonany z mocnego tworzywa, dzięki temu jest odporny na różne uszkodzenia mechaniczne. 

Głośnik GP-150W i GP-200W, jest przeznaczony do użytkowania w komplecie z generatorem dżwięku STBS-150W lub innym. Jego instalacja jest szybka, za kratką grila samochodu lub tablicą rejestracyjną co zapewni idealną i włąściwą aktustykę. Głośnik nie może być przysłonięty, wylot głośnika musi być skierowany w kierunku jazdy. Głośnik jest odporny na różne anomalie pogodowe. Gwarancja na 48 miesięcy. Działa na oba napięcie 12/24V