Jesteś tutaj: Strona główna » O nas


O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe STROBOS to firma działająca na rynku od 2010 roku. Od początku swojego istnienia zajmowaliśmy się sygnalizacją ostrzegawczą dla pojazdów specjalnych.

Na naszą ofertę składają się produkty które w kompletny sposób pozwalają być widocznymi na drodze wszystkim służbą, które powinny emitować sygnały ostrzegawcze. Lampy jakie oferujemy to przede wszystkim zespolone belki sygnalizacyjne, lampy pojedyncze led, kierunkowe lampy ostrzegawcze, fale świetlne a także nagłośnienie.

Stale powiększamy asortyment oferowanych produktów, które sukcesywnie znajdują zastosowanie na pojazdach specjalistycznych w kraju i za jego granicami.

Produkowane przez nas lampy posiadają niezbędne do poruszania się homologacje oraz są objęte dwuletnią gwarancją. Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, w stałej ofercie znajduja się też wszystkie części zamienne do oferowanych produktów.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania odnośnie naszej oferty, lub szukają Państwo sprzętu jakiego nie ma na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy a odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Oto nasz dane kontaktowe:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe STROBOS
ul. Armii Krajowej 4
32-540 Trzebinia
woj. Małopolskie.
NIP: PL 628-223-49-81
tel: 600 800 261
email: info@strobos.pl

Zapraszamy!!

 

 


Strobos