Jesteś tutaj: Strona główna » Produkty » Mobilne osłony energochłonne » Poduszka zderzeniowa - amortyzator zderzeń SV-100 TTMA z tablicą U26a


Poduszka zderzeniowa - amortyzator zderzeń SV-100 TTMA z tablicą U26a

Charakterystyka produktu

W zestawie znajduje się:

Przyczepa TTMA SV-100 zgodna z CEN/TS 16786:2018 wraz z regulowanym dyszlem, hamulcem najazdowym, lampami samochodowymi led (obrysówki i tylne ) tylnym panelem w kolorze RAL oraz obudową centralnej części RAL, akumulatorem 225Ah oraz ładowarką i kamerą skierowaną tyłem do kierunku jazdy, której obraz można podglądać w kabinie kierowcy na tablecie/telefonie po zalogowaniu do sieci wi-fi przyczepy.

Zapytaj o produkt

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wpisz swój adres e-mail poniżej a wyślemy Ci ofertę.

Opis produktu

Urządzenie STROBOS SV-100 to specjalistyczna przyczepa sygnalizacyjna tzw amortyzator zderzeń, której zadaniem jest pochłanianie energii kinetycznej uderzającego w nią pojazdu. Przyczepa została w całości zaprojektowana przez firmę STROBOS a jej działanie zostało potwierdzone pozytywnymi wynikami serii przeprowadzonych testów zderzeniowych w akredytowanym instytucie certyfikującym we Włoszech zgodnie ze standardem CEN/TS 16786:2018. Przyczepa została też homologowana zgodnie z regulaminem 218/858 dzięki czemu może być rejestrowana na terenie całej UE.

Poprawność działania urządzenia sprawia że przyczepa SV-100 podpięta do pojazdów o masie własnej od 5T do 12T skutecznie chroni pasażerów pojazdu uderzającego w nią z prędkością do 100 km/h. W urządzeniu zastosowano autorski system amortyzujący który uzyskał ochronę patentową.

Używanie poduszki zderzeniowej TTMA w formie przyczepy energochłonnej jest wygodne dla pracowników, ponieważ nie ogranicza to funkcjonalności pojazdu, który może być używany także do innych celów. 

Przyczepa może być użytkowana zgodnie z projektami określonymi w katalogu schematów oznakowania robót i prac utrzymaniowych prowadzonych w pasie drogowym zgodnie z Zarządzeniem nr. 10 generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z dnia 26 lipca 2022 r.w sprawie typowych schematów oznakowania robót oraz pomiarów diagnostycznych prowadzonych w pasie drogowym.

Strobos oferuje też wynajem przyczepy energochłonnej SV-100 na preferencyjnych warunkach.